Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Vážně zraněnou ženu transportoval do nemocnice vrtulník

Vážná dopravní nehoda se stala krátce před půl desátou dopoledne na mostě u sokolovské chemičky na silnici ze Sokolova na Královské Poříčí.
Jedno osobní auto zde prorazilo zábradlí na mostě a spadlo z několika metrů do řeky Ohře. V autě v době nehody cestovaly tři osoby, v době příjezdu hasičů se stanice Sokolov na místo nehody již dvě osoby byly v péči záchranné služby, třetí pak byla stále v autě zaklíněná na zadní sedačce. Hasiči ženu vyprostili a ve vakuové matraci ji vynesli z koryta řeky na silnici na mostě. Přímo k nehodě přivolal lékař záchranné služby pro transport ženy vrtulník, hasiči připravili místo přistání na silnici za mostem. Po celou dobu zásahu hasiči kontrolovali, zda nedochází k úniku provozních kapalin do vody. Po vyšetření nehody ze strany policie asistovali hasiči u vyproštění auta z řeky, které musel zvednout nahoru na most přivolaný jeřáb.
Ve stejném místě nezasahovali hasiči poprvé. I v minulosti zde osobní auta prorazila zábradlí a skončila převrácená v řece. Podle hasičů na mostě chybí svodidla, která by zabránila proražení zábradlí. Most je tak podle hasičů v tomto místě nebezpečný a nedodržení rychlosti, která je zde omezena na 50 kilometrů v hodině, může způsobit neovládnutí auta s následným nárazem do zábradlí, které není odolné pro případné zadržení auta.
Martin  Kasal