Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Vážná dopravní nehoda u obce Dynín

Dnes po půl osmé ráno přijali policisté na lince tísňového volání oznámení o dopravní nehoda se zraněním několika osob na silnici I/3 u obce Dynín na Českobudějovicku.

Po příjezdu dopravních policistů Skupiny dopravních nehod České Budějovice zjistili, že se u odbočky na obec Dynín střetla dvě vozidla, užitkové vozidlo tovární značky Hyundai a osobní vozidlo tovární značky BMW. Dle předběžných šetření pravděpodobně 57 letý řidič vozidly Hyundai, jedoucí od Neplachova nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a svým schopnostem, dostal smyk a vjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem BMW. Ve vozidle Hyundai se velmi těžce zranil řidič a spolucestující vpředu. Dále se lehce zranili spolucestující vzadu a řidič vozidla BMW.

Komunikace byla na více jak půl hodiny zcela uzavřena, pořádkoví policisté odkláněli provoz na okolních komunikacích. Po 10:30 hod. byl provoz zcela obnoven. Řidiči dávejte na všech komunikacích v Jihočeském kraji, na mnoha místech stále sněží a vane vítr, který na komunikace opět nafouká odklizený sníh. Snižte svou rychlost jízdy!

por. Bc. Milan Bajcura, foto HZS