Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Tři mrtvé si vyžádalal čelní střet u Borku

V pátek 28. listopadu krátce po šesté hodině ranní přijali policisté oznámení o dopravní nehodě, ke které došlo na silnici I. třídy č. 3 za obcí Borek ve směru z Českých Budějovic na Tábor.

Po příjezdu na místo policisté zjistili, že se nedaleko obce Chotýčany čelně střetly dva osobní automobily. Vozidlo značky Škoda Felicia jelo ve směru od Tábora na České Budějovice, v protisměru jelo vozidlo značky Citroen Saxo, které řídila žena (52 let). Ve vozidle značky Škoda Felicia seděly dvě osoby – muž (56 let)a žena (32 let). Z dosavadního šetření vyplývá, že řidička vozidla značky Citroen z dosud nezjištěných příčin vyjela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím vozidlem. Silný náraz nikdo nepřežil, na místě nehody tak zůstaly tři mrtvé osoby.  Dopravu na místě nehody řídí policisté. Objízdná trasa vede po silnici č. II/603. Silnice bude uzavřena pravděpodobně až do poledních hodin. Policisté nadále zjišťují přesné okolnosti této tragické dopravní nehody.

V letošním roce se jedná o jednu z nejtragičtějších dopravních nehod. Od začátku roku tak na jihočeských silnicích zemřelo již 62 lidí. Řidiči, jezděte opatrně a neustále sledujte dění v provozu.

por. Ing. Štěpánka Uhlířová