Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Tragická dopravní nehoda osobního vozidla a kamionu na silnici I/3

Krátce před sedmou hodinou ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě osobního vozidla a kamionu na silnici I/3 na výjezdu z Mirošovic. 

Na místo byla vyslána profesionální jednotka hasičů ze stanice Říčany s rychlým zásahovým vozidlem VW Transportér a cisternovou automobilovou stříkačkou Mercedes Benz. Jako posilová jednotka byla v rámci poplachového plánu vyslána jednotka SDH Senohraby s rychlým zásahovým vozidlem Opel Campo.

Jako první se na místo události dostavila dobrovolná jednotka, která zjistila, že osoba z osobního vozidla je mimo něj a utrpěla vážná zranění. Hasiči započali s první pomocí a oživovacími pokusy. Bohužel po příjezdu ZZS, konstatoval lékař zranění neslučitelná se životem. Z toho důvodu byl také odvolán vrtulník LZS, který byl původně na místo události vyslán. Hasiči dále zajistili místo události a po zadokumentování nehody Policií provedli úklid komunikace. Příčina tragické nehody je předmětem dalšího vyšetřování.

ppor. Petr Svoboda