Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Taxikáře vyprošťovali pomocí hydraulického nářadí

Ve 12:44 byl na operační středisko nahlášen střet tramvaje a osobního automobilu s tím, že řidič je v bezvědomí a zaklíněný ve voze.

Na místo byly vyslány jednotky z Holešovic a Petřin, hasiči z Hasičského útvaru ochrany Pražského hradu a podnikoví hasiči Dopravního podniku hl. m. Prahy.

Při příjezdu našich jednotek byly už dvě osoby v péči ZZS, muže z osobního automobilu bylo třeba vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí. To se povedlo ve 13:02 a muž byl předán Zdravotnické záchranné službě, která ho odvezla do Vojenské ústřední nemocnice. Po dobu zásahu byla blokována komunikace v obou směrech, krátce před půl třetí bylo vozidlo odstraněno z komunikace a případ předán PČR.

Zasahujícím hasičům udělal radost následný telefonát na operační středisko, kdy kolegové ze záchranky děkovali za výbornou spolupráci a zároveň sdělovali, že páteřní deska, na kterou hasiči postiženého při vyprošťování uložili, je k vyzvednutí ve Vojenské nemocnici na Emergency. Se všemi složkami IZS denně spolupracujeme, pochvala však vždy potěší.

Pavlína  Adamcová