Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Srážka dvou motorek v údolí Vranča

Srážka dvou motocyklů se zraněním osob byla na krajské operační středisko zlínských hasičů oznámena v 10.53 hodin. K nehodě došlo v údolí Vranča u odbočky na Kohútku poblíž Nového Hrozenkova.

Ke střetu dvou motocyklistů vyjížděli v sobotu dopoledne policisté specializující se na dopravní nehody. Na vině je řidička motocyklu, která nedala přednost v jízdě druhému motorkáři. Nehoda si vyžádala těžké a lehké zranění.

Jako první dorazila na místo nehody jednotka dobrovolných hasičů z Karolinky, kterou následovali profesionálové ze Vsetína a další dobrovolná jednotka z Hošťálkové. Hasiči z Karolinky se okamžitě pustili do poskytnutí první pomoci jedné ze zraněných osob. Druhý zraněný byl v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Zraněni byli muž a žena.

Po střetu motocyklů došlo i k úniku provozních kapalin, který hasiči za použití sorbentů likvidovali.  V rámci protipožárních opatření byly odpojeny i akumulátorové baterie obou motorek. V průběhu zásahu se na místo dostavila druhá sanita záchranářů.

Po zadokumentování nehody policisty byly dokončeny likvidační práce. Jako poslední opustila v 12:35 hodin místo zásahu jednotka z Karolinky.

por. Bc. Libor Netopil (HZS), por. Mgr. Lenka Javorková(PČR)