Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Správná volba povinného ručení je důležitá

Vlastnit a starat se o automobil, nemusí být levná záležitost, na tom se shodne mnoho majitelů. Už jen platit za benzín, opravy a další investice je nákladné. Co potom tedy povinné ručení, jehož platbu vám ukládá zákon. Naštěstí povinné ručení je jedna věc na které se dá i ušetřit.

Důvod proč je toto pojištění uzákoněno je jasné. Stát vás chce ochránit před vlastní chybou.

Účelem povinného ručení je pokrýt finanční následky u škody, kterou zaviníte užíváním svého vozidla. Konkrétně se jedná o škody na zdraví a majetku. V konečném důsledku ale může být toto pojištění pro vás i výhodné. Zejména při vysokých částkách u nehody.

Důležité je tedy na tomto pojištění ušetřit. Nejlepší cestou, jak, je najít to nejlevnější povinné ručení. V dnešní době máte možnost využít pomoc pojišťovacích makléřů či některých z internetových porovnávačů, které pro vás porovnají povinné ručení online. Co je důležité, je vyhnout se neférovým praktikám, jako jsou flotilové pojistky, které pro vás mohou znamenat nemalé problémy.

Mezi jedny z kvalitních porovnávačů patří klikpojisteni.cz. Tento srovnávač vám nabídne nejvýhodnější povinné ručení, díky spolupráci s významnými firmami z pojišťovacího sektoru. Na stránkách naleznete přívětiví formulář, který vás provede zadáním potřebných údajů a nabídne porovnání produktů. Například můžete využít možnosti porovnat si povinné ručení Slavia s jinými pojišťovnami.

Jan Prajer, Klikpojištění.cz