Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Při nehoda řidička ještě narazila do stromu

K hlášené dopravní nehodě osobního vozidla byla v 09:08 hodin vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice. Podle oznamovatele došlo k nárazu vozidla do stromu u komunikace spojující obce Machová a Tlumačov.

Ještě v průběhu jízdy na místo zásahu byl velitel jednotky informován, že na místě zasahuje posádka zdravotnické záchranné služby. Byl také upozorněn, že havarované vozidlo je vybaveno systémem pohonu na LPG.

Sedm minut po výjezdu ze stanice už velitel upřesnil, že došlo k nehodě dvou vozidel, kdy jedno zůstalo nepoškozeno a osoby, které v něm cestovaly, byly nezraněny. Druhé vozidlo narazilo do kmene stromu, který přerazilo. I když náraz značně zdemoloval přední část vozidla, zůstala jeho řidička nezraněna. Stejné štěstí ale neměla její spolujezdkyně. Tu po prvotním ošetření odvezla sanita zdravotnické záchranné služby do nemocnice.

Hasiči provedli protipožární opatření a likvidaci uniklých provozních kapalin. Po příjezdu policistů bylo místo nehody předáno a jednotka ukončila zásah.

por. Bc. Libor Netopil