Aktuálně
Šest řidičů mělo pozitivní test (Leden 24, 2017 9:55 pm)
Řidiči přezujte na zimní pneumatiky (Říjen 31, 2016 9:46 pm)
Řidičák na motorku (Září 6, 2016 11:02 pm)
XI.Memoriál Františka Proseckého sen. (Červenec 26, 2016 6:45 pm)

Dopravní nehoda s těžkým zraněním

Krátce před devátou hodinou večerní došlo na silnici II. třídy číslo 210 v katastru obce Rotava k havárii vozidla tovární značky Volkswagen.

K havárii došlo tak, že 22letý řidič jel po uvedené komunikaci ve směru od obce Rotava k obci Kraslice a při projíždění pravotočivé zatáčky zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla, dopravně technickému stavu komunikace (pravotočivá zatáčka) a povětrnostním podmínkám (mokrá komunikace). V důsledku toho dostal s vozidlem po projetí zatáčky smyk, který se mu nepodařilo vyrovnat. Následně přejel s vozidlem do protisměru a dále pak vlevo mimo komunikaci, kde se převrátil přes střechu vozidla.
Při havárii došlo k těžkému zranění jedné spolujezdkyně, která byla letecky převezena do fakultní nemocnice v Plzni. Dále došlo k lehkému zranění další tří spolujezdkyň, které byly převezeny vozidlem RLP do nemocnice.  Škoda na vozidle byla předběžně odhadnuta na částku kolem 50 000 korun. S řidičem byla provedena dechová zkouška na alkohol, která vyšla negativní. Dopravní nehoda je nadále v šetření.
nprap. Kateřina Krejčí